Dėl aukšto sportinio meistriškumo varžybų karantino metu

Dėl aukšto sportinio meistriškumo varžybų karantino metu

LIETUVOS TOLIMOJO ŠAUDYMO FEDERACIJA yra tarptautiniu lygmeniu pripažinta ir deleguota atstovauti regione visų trijų tolimojo šaudymo disciplinų tarptautinių organizacijų : FCLASS (ICFRA) , TCLASS (ITCC), PRS (PRS) .

LIETUVOS TOLIMOJO ŠAUDYMO FEDERACIJA gali vykdyti arba pavesti vykdyti oficialias, aukšto sportinio meistriškumo F-CLASS , T-CLASS ir PRS tolimojo šaudymo varžybas, turnyrus ar čempionatus.

LIETUVOS TOLIMOJO ŠAUDYMO FEDERACIJA, karantino metu, LR teritorijoje nevykdo ir nėra pavedusi jokiam kitam fiziniam ar juridiniam asmeniui vykdyti FCLASS , TCLASS ar PRS šaudymo varžybų, turnyrų ar čempionatų.

LIETUVOS TOLIMOJO ŠAUDYMO FEDERACIJA atsižvelgdama į LR Vyriausybės, PSO, bei FCLASS , TCLASS ir PRS šaudymo sportą kontroliuojančių tarptautinių sporto organizacijų rekomendacijas, bendradarbiauja minimalizuojant ir valdant COVID-19 plitimo riziką, tolimojo šaudymo sporto segmente.

Tarptautinių šių sportų organizacijų yra nutarta, kad FCLASS , TCLASS ir PRS pasaulio ir Europos čempionatai ar pirmenybes yra nukelimos ar perkeliamos dėl COVID-19, taip sumažėjant vietinių regionų, atrankos ar reitingavimo turnyrų būtinybei.

Pažymėtina, kad bet koks FCLASS , TCLASS, PRS tolimojo šaudymo sporto renginys LR teritorijoje, be atestacijos atitikimui tarptautinėms PRS, T-CLASS ar F-CLASS taisyklėms, nėra oficialus to šaudymo sporto disciplinos renginys.

Aukšto sportinio meistriškumo renginių rengimo ar dalyvavimo juose tvarka yra numatyta LR Vyriausybės nutarimuose ir kituose norminiuose teisės aktuose dėl  tokių renginių karantino metu tvarkos.

Dėl sertifikavimo ar pavedimų, oficialių PRS, F-Class ar T-Class varžybų  rengimui, kreiptis info@ltsf.lt

Mieli, šauliai, saugokite save ir vieni kitus.

Vyksiančių F-CLASS, T-CLASS ir PRS tolimojo šaudymo varžybų grafikas Lietuvoje yra pateiktas čia: