LAPUA CUP 2016

LAPUA CUP 2016

001_317A9908

Lietuvoje įvyko pirmosios Lapua tolimojo šaudymo varžybos. Šauliai varžėsi 300, 500 ir 600 metrų nuotolio rungtyse.

Lapua tolimojo šaudymo varžybos vyko pirmą kartą Lietuvoje ir tai buvo pirmos varžybos iš daugelio, kurios ateityje bus rengiamos kasmet. Lapua tapo nuolatiniu Lietuvos tolimojo šaudymo federacijos rėmėju. Pirmosiose Lapua taurės varžybose dalyvavo beveik 40 šaulių. Dauguma varžybose šaudžiusių šaulių naudojo Lapua gamintojo amuniciją ar komponentus geriausiam rezultatui pasiekti.

Lapua gaminama produkcija ir jos platus asortimentas yra pukiai tinkantis ne tik labai tiksliam šaudymui, bet ir medžioklei. Lapua kaip ir sportui, taip ir medžioklei turi platų šovinių, kalibrų ir kulkų asortimentą, atitinkantį kiekvieno poreikius.

Tai, kad Lapua amunicija yra naudojama tolimajame šaudyme, kur yra labai svarbus amunicijos tikslumas ir precizika, dar kartą įrodo šio gamintojo šovinių, jų komponentų ir kitos produkcijos kokybę.

Kaip ir dauguma viso pasaulio geriausių šaulių, Lietuvos šauliai vertina ir naudoja itin kokybišką Lapua gaminamą produkciją. Įdomu ir tai, kad paskutiniu metu beveik visų tolimojo šaudymo varžybų prizinės vietos yra laimimos šaulių, šaudančių kalibru 6,5×47 Lapua.

Lapua Cup 2016

LAPUA CUP 2016 Foto albumas

001_317A9908


GENERALINIS RĖMĖJAS

Lapua

RENGINIO PARTNERIAI:

cSlo_L_color

Unknown-4

You must be logged in to post a comment.