Lietuvos F-CLASS čempionato rezultatai po dviejų turų

Lietuvos F-CLASS čempionato rezultatai po dviejų turų

2017m. spalio 15d. Šiauliuose vyks Lietuvos F-CLASS čempionato finalinis turas. Registracija vyksta adresu http://www.ltsf.lt/f-class-auksine-kulka-2017/

2017m. spalio 15d. paaiškės čempionato nugalėtojai ir prizininkai, kuriais taps daugiausiai taškų turintys sportininkai (F/O ir F/TR) po trijų varžybų turų, susumavus dviejų geriausių turų rezultatus.

Tarpiniai Lietuvos F-CLASS čempionato rezultatai po dviejų turų:

2017m. LIETUVOS F-CLASS ŠAUDYMO ČEMPIONATAS

  1. LIETUVOS F-CLASS ŠAUDYMO ČEMPIONATAS vyksta trimis atskirais varžybų turais, kurių rezultatai yra užskaitomi į finalinį rezultatą.

I  Turas, 2017m. 03 25d. Šiauliai, LT. F-CLASS VOLLIT TAURĖ.

II Turas, 2017m. 04 30d. , Šiauliai, LT. Lietuvos tolimojo šaudymo federacijos taurė.

III Turas, 2017m. 10 15d. Šiauliai, LT. F-CLASS AUKSINĖ KULKA.

  1. Kiekviename atskirame čempionato varžybų ture galioja tik ICFRA arba LTŠF patvirtintos F-Class taisyklės.
  2. Kiekviename varžybų ture, yra 45 įskaitiniai šūviai, kurių maksimali taškų suma yra 229,5.
  3. Čempionatą laimi, daugiausiai taškų turintis sportininkas (F/O ir F/TR) po trijų varžybų turų, susumavus dviejų jo geriausių turų rezultatus.
  4. Kiekvienose atskirose varžybose gali dalyvauti, varžytis, laimėti asmenys pagal tų varžybų reglamentą ir nuostatus, bet LIETUVOS F-CLASS ŠAUDYMO ČEMPIONATO rezultatas skaičiuojamas tik Lietuvos Respublikos piliečiams, geventojams, rezidentams.
  5. Dalyvavimas čempionate yra NEMOKAMAS. Atskirų varžybų kuriose vyksta čempionato turai, mokestis yra pagal tų varžybų reglamentą.