LTŠF TAPO ICFRA NARIU

LTŠF TAPO ICFRA NARIU

icfra-lietuvos-tolimojo-saudymo-federacijaICFRA (International Confederation of Fullbore Rifle Associations) – yra tarptautinė tolimojo šaudymo asociacijų konfederacija. ICFRA yra vienintelė organizacija kontroliuojanti tolimojo šaudymo sportą bei atskiras jo disciplinas. Pagal ICFRA taisykles ir reikalavimus yra vykdomos F-Class ir kitos tolimojo šaudymo varžybos visame pasaulyje. ICFRA nariais yra Jungtiniu Amerikos Valstijų, Didžiosios Britanijos, Kanados, Vokietijos, Italijos, Australijos ir kitų šalių tolimojo šaudymo šaudymo asociacijos.

2016 11 02d. Lietuvos tolimojo šaudymo federacija buvo pripažinta ICFRA bei jos narių ir priimta į ICFRA.

Lietuvos tolimojo šaudymo federacija atstovauja Lietuvos tolimojo šaudymo sporto interesus ICFRA.

Lietuvos tolimojo šaudymo federacija yra paskirta ICFRA konsulu Lietuvoje. 

Lietuvos tolimojo šaudymo federacija yra gavusi ICFRA kvietimą dalyvauti ir deleguoti sportininkus i Pasaulio F-Class čempionatą, kuris vyks 2017m. rugpjūčio 12-17d. Kanadoje.

Pagal 2012 metais ICFRA priimtas nuostatas, pasaulio čempionate gali dalyvauti tik sportininkai deleguoti atitinkamos šalies federacijos – ICFRA narės.

Nuo šiol Lietuvos tolimojo šaudymo šauliai gali būti deleguoti į tarptautines tolimojo šaudymo varžybas kaip komanda ar individualūs sportininkai atstovaujantys Lietuvą.

Tai yra pirmas kartas kai Lietuvos tolimojo šaudymo sportininkams yra sudarytos galimybės dalyvauti pasaulio čempionate atstovaujant Lietuvą.

www.ICFRA.com

 

One response to “LTŠF TAPO ICFRA NARIU”

  1. Mindaugas S. parašė:

    SVEIKINU visus LTŠF narius!!!

You must be logged in to post a comment.