T-CLASS

T-CLASS – Taktinis tolimasis šaudymas. T-Class tolimojo šaudymo sportas paskutiniu metu vis labiau užkariauja tolimojo šaudymo šaulių simpatijas ir populiarumą. Pagrindinė T-Class idėja yra šaudymas į stovinčius ar judančius taikinius, žinomais ir nežinomais atstumais iš skirtingų pozicijų, dirbtinai sukurtomis sąlygomis, pagal realias taktines aplinkybes.
Šis sportas yra iššūkis tolimojo šaudymo varžybų dalyviams.
T-Class tolimasis šaudymas ugdo bei reikalauja labai gerų fizinių ir protinių savybių.

T-Class varžybose ne tik įdomu dalyvauti , bet ir jas stebėti, dėl nuolatinės dinamikos, sudėtingų šaudymo situacijų ir gerai matomų ar girdimų pataikymų į taikinius. T-Class šaudymo pagrindinis principas yra pusiausvyra tarp šaudymo greičio, dinamikos, tikslumo bei taiklumo atliekant skirtingas užduotis. T-CLASS tolimojo šaudymo disciplina yra geriausių pasaulio spec. dalinių snaiperinio šaudymo mokymo programų ir praktikos derinys puikiai tinkantis tiek sportui,  tiek tų pačių spec. dalinių mokymams, treniruotėms ar varžyboms.

Lietuvos tolimojo šaudymo federacija nuo 2016m. yra Tarptautinės T-Class Konfederacijos narys ir yra paskirta šios organizacijos atstovu pabaltijo šalių regione.

T-CLASS Taisyklės

t-class_rules_en_v.1.07_20.12.2016